1. Turkcell Global Bilgi
  2. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Ankara
ilan-resim

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Ankara

Turkcell Global Bilgi

Ankara 02-10-2019
Genel Nitelikler  

En az lise mezunu tercihen MYO veya Lisans mezunu
• Telefonda iletişim ve ikna becerisi gelişmiş
• Müşteri odaklı  Problem çözme becerisi gelişmiş  7 24 vardiyalı ve esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek.  MS Office programlarına hakim ve hızlı klavye kullanabilen  Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış veya en az iki yıl süre ile tecilliİş tanımı 7 gün 24 saat hizmet vererek, kurumsal müşteri adına gelen çağrıları standartlara uygun cevaplamak  Doğru bilgi aktarımı ve kaliteli hizmetle müşteri memnuniyetini sağlamak.


Şehir Ankara bir Turkcell Grup şirketi olarak 1999 yılında kurulan Turkcell Global Bilgi, Türkiye’de 15, Ukrayna’da 4 olmak üzere toplam 19 lokasyonda, 12 binden fazla çalışanı ve 8 bin masa kapasitesine sahiptir. Turkcell Global Bilgi, telekom sektöründeki derin tecrübesinin yanı sıra; kamu, finans, enerji, perakende sektörlerindeki uzmanlığı ve geniş müşteri portföyü ile hizmet vermektedir. Müşteri deneyimi odaklı sektörel çözümlerle; müşteri hizmetleri, müşteri kazanımı, tele-satış, teknik destek, müşteri elde tutma ve sadakat, tahsilat, müşteri değerinin geliştirilmesi, müşteri bilgileri yönetimi ve analizi alanlarında değer yaratmaktadır.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2754548


Kadın veya Erkek 19 - 33 arası No: 2754548 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Ankara Ankara Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Ankara Çağrı Merkezi Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Turkcell Global Bilgi

Aradığınız İşi Hemen Bulun!

250 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur

Özgeçmiş Oluşturun!

Binlerce online iş fırsatı arasından, aradığınız işe hızlı ve kolay bir şekilde ulaşın.

appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?