facebook
  1. Gold Bilişim
  2. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Gold Bilişim

İzmir - Karşıyaka 13-10-2021
Turkcell Superonline inbound çağrı merkezimizde ; İnternet satın almak için bizi arayan müşterilerimizin çağrılarını cevaplayarak ürün/fiyat bilgisi vermek ve kayıt almak görevi ile müşteri temsilcisi alınacaktır.

Diksiyonu düzgün, analitik düşünüp hızlı karar verebilen, ekiple uyum içinde çalışan ve çağrı merkezi tecrübesi olan çalışma arkadaşları arıyoruz.

OPERASYONUMUZDA SADECE REKLAMDAN GELEN ÇAĞRI KARŞILANMAKTA OLUP, BU SEBEPLE GELİR HEDEFİ 6000-15000 TL ARALIĞINDA OLAN VE SATIŞ ODAKLI PERSONELLER SADECE ALINMAKTADIR. GÜNLÜK VE AYLIK PRİM SİSTEMİ UYGULANMAKTA VE MESAİ İMKANI İLE EK GELİR SAĞLANMAKTADIR.

ASGARİ ÜCRET + PRİM + YEMEK + SGK

ÇALIŞMA SAATLERİ : 10:00 19:00 PAZAR İZİN

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3062898


Kadın veya Erkek 18 - 30 arası No: 3062898 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

3,250 TL

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi İzmir Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Müşteri Temsilcisi


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Gold Bilişim

Aradığınız "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?