facebook
  1. Venio Bilişim Yazılım Teknoloji
  2. Çağrı Merkezi - Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi - Müşteri Temsilcisi

Venio Bilişim Yazılım Teknoloji

Venio Bilişim Yazılım Teknoloji firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi - Müşteri Temsilcisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Venio Bilişim Yazılım Teknoloji Çağrı Merkezi - Müşteri Temsilcisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi - Müşteri Temsilcisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3219668


Kadın veya Erkek 19 - 40 arası No: 3219668 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi - Müşteri Temsilcisi İzmir Çağrı Merkezi - Müşteri Temsilcisi Çağrı Merkezi Adwords Uzmanı Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Elemanı Çağrı Merkezi Satış Çağrı Merkezi Elemanı


Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Venio Bilişim Yazılım Teknoloji

Venio Bilişim Yazılım Teknoloji

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Çağrı Merkezi - Müşteri Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?