facebook
  1. Referans Group Of Companies
  2. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi

Referans Group Of Companies

Referans Group Of Companies firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Referans Group Of Companies Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3327013


Kadın 20 - 33 arası No: 3327013 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

7,000 TL

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Tekirdağ Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Danışmanlık Müşteri Hizmetleri Müşteri Hizmetleri Sorumlusu Eğitim Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Uluslararası Belgelendirme Destek Hizmetleri Çağrı Merkezi Elemanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Referans Group Of Companies

Aradığınız "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?