facebook
  1. Fark Reklam
  2. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Kadın)

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Kadın)

Fark Reklam

Fark Reklam firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Kadın) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Fark Reklam Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Kadın) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Kadın) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3331021


Kadın 18 - 35 arası No: 3331021 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

8,500 TL

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Kadın) İstanbul Avrupa Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Kadın) İstanbul Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Kadın) Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Eleman


Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Aradığınız "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi (Kadın) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?