facebook
  1. PİT DANIŞMANLIK
  2. Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Şanlıurfa

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Şanlıurfa

PİT DANIŞMANLIK

Pit Danışmanlık firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Şanlıurfa ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pit Danışmanlık Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Şanlıurfa ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Şanlıurfa ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2926911


Kadın veya Erkek No: 2926911 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Şanlıurfa Şanlıurfa Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Şanlıurfa Çağrı Merkezi Operasyon Müşteri Temsilcisi


PİT DANIŞMANLIK; Türkiye İş Kurumu’nun 05.12.2019 tarih ve 1126 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Call Center Personeli Ne İş Yapar?

Hizmet veya ürün satışı yapan firmaların bilgi ve ürün hakkında destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişilerdir. Her sektörde çağrı merkezi departmanları bulunabilir, call center personelleri hizmet verdikleri ürün hakkında kısa ama detaylı bir eğitimden geçmek zorundadırlar çünkü müşteriye doğru bilgiyi vermek ile yükümlüdürler. Çağrı merkezi çalışanı, müşteri temsilcisi veya call center personeli gibi çeşitli mesleki isimleri olabilir. Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda tecrübeli, pozitif ve kibar olmaları aranılan en önemli özelliklerdir. Çağrı merkezi departmanlarında, call Centerlar performansa bağlı takım lideri veya operasyon sorumlusu gibi dikey terfiler alabilirler.

PİT DANIŞMANLIK

Aradığınız "Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi - Şanlıurfa" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?