1. Tepe Servis ve Yönetim
  2. Çağrı Merkezi Operatörü/ Ankara

Çağrı Merkezi Operatörü/ Ankara

Tepe Servis ve Yönetim

Tepe Servis Ve Yönetim firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Operatörü / Ankara ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Servis Ve Yönetim Çağrı Merkezi Operatörü / Ankara ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Operatörü / Ankara ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2706260


Kadın veya Erkek 20 - 40 arası No: 2706260 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Operatörü / Ankara Ankara Çağrı Merkezi Operatörü / Ankara Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Müşteri Temsilcisi


Benzer Çağrı Merkezi Operatörü / Ankara İş İlanları

Call Center Personeli Ne İş Yapar?

Hizmet veya ürün satışı yapan firmaların bilgi ve ürün hakkında destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişilerdir. Her sektörde çağrı merkezi departmanları bulunabilir, call center personelleri hizmet verdikleri ürün hakkında kısa ama detaylı bir eğitimden geçmek zorundadırlar çünkü müşteriye doğru bilgiyi vermek ile yükümlüdürler. Çağrı merkezi çalışanı, müşteri temsilcisi veya call center personeli gibi çeşitli mesleki isimleri olabilir. Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda tecrübeli, pozitif ve kibar olmaları aranılan en önemli özelliklerdir. Çağrı merkezi departmanlarında, call Centerlar performansa bağlı takım lideri veya operasyon sorumlusu gibi dikey terfiler alabilirler.

Tepe Servis ve Yönetim

Aradığınız "Çağrı Merkezi Operatörü / Ankara" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?