facebook
  1. Kariyer Adam İzmir
  2. Çağrı Merkezi Personeli-Müşteri Hizmetleri

Çağrı Merkezi Personeli-Müşteri Hizmetleri

Kariyer Adam İzmir

Kariyer Adam İzmir firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Personeli-Müşteri Hizmetleri ilanlarına göz atabilirsiniz.

Kariyer Adam İzmir Çağrı Merkezi Personeli-Müşteri Hizmetleri ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Personeli-Müşteri Hizmetleri ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2784578


Kadın 20 - 35 arası No: 2784578 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Personeli-Müşteri Hizmetleri İzmir Çağrı Merkezi Personeli-Müşteri Hizmetleri Eğitim Müşteri Hizmetleri Müşteri Temsilcisi


Call Center Personeli Ne İş Yapar?

Hizmet veya ürün satışı yapan firmaların bilgi ve ürün hakkında destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişilerdir. Her sektörde çağrı merkezi departmanları bulunabilir, call center personelleri hizmet verdikleri ürün hakkında kısa ama detaylı bir eğitimden geçmek zorundadırlar çünkü müşteriye doğru bilgiyi vermek ile yükümlüdürler. Çağrı merkezi çalışanı, müşteri temsilcisi veya call center personeli gibi çeşitli mesleki isimleri olabilir. Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda tecrübeli, pozitif ve kibar olmaları aranılan en önemli özelliklerdir. Çağrı merkezi departmanlarında, call Centerlar performansa bağlı takım lideri veya operasyon sorumlusu gibi dikey terfiler alabilirler.

Kariyer Adam İzmir

Aradığınız "Çağrı Merkezi Personeli-Müşteri Hizmetleri" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?