facebook
  1. TELEPERFORMANCE ÇAĞRI MERKEZİ
  2. Çağrı Merkezi Satış Etkileşim Uzmanı-İstanbul
ilan-resim

Çağrı Merkezi Satış Etkileşim Uzmanı-İstanbul

TELEPERFORMANCE ÇAĞRI MERKEZİ

Teleperformance Çağrı Merkezi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Satış Etkileşim Uzmanı-İstanbul ilanlarına göz atabilirsiniz.

Teleperformance Çağrı Merkezi Çağrı Merkezi Satış Etkileşim Uzmanı-İstanbul ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Satış Etkileşim Uzmanı-İstanbul ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3252628


Kadın veya Erkek 18 - 35 arası No: 3252628 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Satış Etkileşim Uzmanı-İstanbul İstanbul Avrupa Çağrı Merkezi Satış Etkileşim Uzmanı-İstanbul İstanbul Çağrı Merkezi Satış Etkileşim Uzmanı-İstanbul Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Uzman


ilan-resim
İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

TELEPERFORMANCE ÇAĞRI MERKEZİ

Aradığınız "Çağrı Merkezi Satış Etkileşim Uzmanı-İstanbul" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?