1. Yasemin Şifalı Bitkiler - Yasemin Koca Berber
  2. Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi - Call Center Agent

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi - Call Center Agent

Yasemin Şifalı Bitkiler - Yasemin Koca Berber

Yasemin Şifalı Bitkiler - Yasemin Koca Berber firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi - Call Center Agent ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yasemin Şifalı Bitkiler - Yasemin Koca Berber Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi - Call Center Agent ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi - Call Center Agent ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2814948


Kadın veya Erkek 20 - 37 arası No: 2814948 Tam Zamanlı

2,341 TL

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi - Call Center Agent Ankara Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi - Call Center Agent E-Ticaret Pazarlama İnternet (Web) Habercisi


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Call Center Personeli Ne İş Yapar?

Hizmet veya ürün satışı yapan firmaların bilgi ve ürün hakkında destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişilerdir. Her sektörde çağrı merkezi departmanları bulunabilir, call center personelleri hizmet verdikleri ürün hakkında kısa ama detaylı bir eğitimden geçmek zorundadırlar çünkü müşteriye doğru bilgiyi vermek ile yükümlüdürler. Çağrı merkezi çalışanı, müşteri temsilcisi veya call center personeli gibi çeşitli mesleki isimleri olabilir. Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda tecrübeli, pozitif ve kibar olmaları aranılan en önemli özelliklerdir. Çağrı merkezi departmanlarında, call Centerlar performansa bağlı takım lideri veya operasyon sorumlusu gibi dikey terfiler alabilirler.

Yasemin Şifalı Bitkiler - Yasemin Koca Berber

Yasemin Şifalı Bitkiler - Yasemin Koca Berber

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi - Call Center Agent" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?