facebook
  1. Onur Doğan Bilişim Ve İletişim Hizmetleri İnşaat Taahüt San. Tic. Ltd. Şti
  2. Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi

Onur Doğan Bilişim Ve İletişim Hizmetleri İnşaat Taahüt San. Tic. Ltd. Şti firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Onur Doğan Bilişim Ve İletişim Hizmetleri İnşaat Taahüt San. Tic. Ltd. Şti Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3109359


Kadın veya Erkek No: 3109359 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi İstanbul Avrupa Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi İstanbul Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi Telekomünikasyon ve Network Çağrı Merkezi Eleman Çağrı Merkezi Satış Temsilci


Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Onur Doğan Bilişim Ve İletişim Hizmetleri İnşaat Taahüt San. Tic. Ltd. Şti

Onur Doğan Bilişim Ve İletişim Hizmetleri İnşaat Taahüt San. Tic. Ltd. Şti

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Çağrı Merkezi Satış Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?