1. Uğursan Kozmetik Ve Sağlık Ürünleri
  2. Çağrı Merkezi Satış Uzmanı

Uğursan Kozmetik Ve Sağlık Ürünleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Satış Uzmanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Uğursan Kozmetik Ve Sağlık Ürünleri Çağrı Merkezi Satış Uzmanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Satış Uzmanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2694935


Kadın veya Erkek 18 - 30 arası No: 2694935 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

2,020 TL

Çağrı Merkezi Satış Uzmanı İstanbul Avrupa Çağrı Merkezi Satış Uzmanı İstanbul Çağrı Merkezi Satış Uzmanı Çağrı Merkezi Satış Satış Temsilcisi


Call Center Personeli Ne İş Yapar?

Hizmet veya ürün satışı yapan firmaların bilgi ve ürün hakkında destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişilerdir. Her sektörde çağrı merkezi departmanları bulunabilir, call center personelleri hizmet verdikleri ürün hakkında kısa ama detaylı bir eğitimden geçmek zorundadırlar çünkü müşteriye doğru bilgiyi vermek ile yükümlüdürler. Çağrı merkezi çalışanı, müşteri temsilcisi veya call center personeli gibi çeşitli mesleki isimleri olabilir. Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda tecrübeli, pozitif ve kibar olmaları aranılan en önemli özelliklerdir. Çağrı merkezi departmanlarında, call Centerlar performansa bağlı takım lideri veya operasyon sorumlusu gibi dikey terfiler alabilirler.

Uğursan Kozmetik Ve Sağlık Ürünleri

Uğursan Kozmetik Ve Sağlık Ürünleri

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Çağrı Merkezi Satış Uzmanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?