facebook
  1. Avrupa Lisanları Dil Okulları
  2. Çağrı Merkezi Yetkilisi

Avrupa Lisanları Dil Okulları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Yetkilisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Avrupa Lisanları Dil Okulları Çağrı Merkezi Yetkilisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Yetkilisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3317749


Kadın veya Erkek No: 3317749 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Yetkilisi İstanbul Avrupa Çağrı Merkezi Yetkilisi İstanbul Anadolu Çağrı Merkezi Yetkilisi İstanbul Çağrı Merkezi Yetkilisi Eğitim Çağrı Merkezi Eğitmen


Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Avrupa Lisanları Dil Okulları

Aradığınız "Çağrı Merkezi Yetkilisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?