facebook
  1. Blue Pr Medya Reklam Ve Eğitim
  2. Çağrı Merkezi Yöneticisi / Takım Lideri

Çağrı Merkezi Yöneticisi / Takım Lideri

Blue Pr Medya Reklam Ve Eğitim

Blue Pr Medya Reklam Ve Eğitim firmasının aktif ilanlarına veya diğer Çağrı Merkezi Yöneticisi / Takım Lideri ilanlarına göz atabilirsiniz.

Blue Pr Medya Reklam Ve Eğitim Çağrı Merkezi Yöneticisi / Takım Lideri ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Çağrı Merkezi Yöneticisi / Takım Lideri ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3208048


Kadın veya Erkek 28 - 45 arası No: 3208048 Tam Zamanlı

Çağrı Merkezi Yöneticisi / Takım Lideri İstanbul Avrupa Çağrı Merkezi Yöneticisi / Takım Lideri İstanbul Çağrı Merkezi Yöneticisi / Takım Lideri Medya Çağrı Merkezi Takım Lideri


Benzer Çağrı Merkezi Yöneticisi / Takım Lideri İş İlanları

Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Blue Pr Medya Reklam Ve Eğitim

Aradığınız "Çağrı Merkezi Yöneticisi / Takım Lideri" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?