facebook
  1. Ubc Group
  2. Call Center - Müşteri Hizmetleri Elemanı

Call Center - Müşteri Hizmetleri Elemanı

Ubc Group

Ubc Group firmasının aktif ilanlarına veya diğer Call Center - Müşteri Hizmetleri Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ubc Group Call Center - Müşteri Hizmetleri Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Call Center - Müşteri Hizmetleri Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2924331


Kadın 18 - 45 arası No: 2924331 Tam Zamanlı

Call Center - Müşteri Hizmetleri Elemanı İstanbul Avrupa Call Center - Müşteri Hizmetleri Elemanı İstanbul Call Center - Müşteri Hizmetleri Elemanı Yatırım / Menkul Değerler / Borsacılık Müşteri Hizmetleri Sorumlusu


Benzer Call Center - Müşteri Hizmetleri Elemanı İş İlanları

Call Center Personeli Ne İş Yapar?

Hizmet veya ürün satışı yapan firmaların bilgi ve ürün hakkında destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişilerdir. Her sektörde çağrı merkezi departmanları bulunabilir, call center personelleri hizmet verdikleri ürün hakkında kısa ama detaylı bir eğitimden geçmek zorundadırlar çünkü müşteriye doğru bilgiyi vermek ile yükümlüdürler. Çağrı merkezi çalışanı, müşteri temsilcisi veya call center personeli gibi çeşitli mesleki isimleri olabilir. Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda tecrübeli, pozitif ve kibar olmaları aranılan en önemli özelliklerdir. Çağrı merkezi departmanlarında, call Centerlar performansa bağlı takım lideri veya operasyon sorumlusu gibi dikey terfiler alabilirler.

Aradığınız "Call Center - Müşteri Hizmetleri Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?