facebook
  1. Venio Bilişim Yazılım Teknoloji
  2. Call Center - Müşteri Temsilcisi

Call Center - Müşteri Temsilcisi

Venio Bilişim Yazılım Teknoloji

Venio Bilişim Yazılım Teknoloji firmasının aktif ilanlarına veya diğer Call Center - Müşteri Temsilcisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Venio Bilişim Yazılım Teknoloji Call Center - Müşteri Temsilcisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Call Center - Müşteri Temsilcisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3105081


Kadın veya Erkek 19 - 39 arası No: 3105081 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Call Center - Müşteri Temsilcisi İzmir Call Center - Müşteri Temsilcisi Bilgisayar / BT / Internet Çağrı Merkezi Müşteri Temsilcisi Reklamcılık Telesatış Müşteri Temsilcisi Diğer Telesatış Eleman Çağrı Merkezi Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi Elemanı Bilişim Aktif Satış Satış Temsilcisi


Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Venio Bilişim Yazılım Teknoloji

Venio Bilişim Yazılım Teknoloji

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Call Center - Müşteri Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?