facebook
  1. Muciz Güvenlik Sistemleri San. Tic. A. Ş.
  2. Call Center Toptan Satış Müşteri Temsilcisi

Call Center Toptan Satış Müşteri Temsilcisi

Muciz Güvenlik Sistemleri San. Tic. A. Ş.

Muciz Güvenlik Sistemleri San. Tic. A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Call Center Toptan Satış Müşteri Temsilcisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Muciz Güvenlik Sistemleri San. Tic. A. Ş. Call Center Toptan Satış Müşteri Temsilcisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Call Center Toptan Satış Müşteri Temsilcisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3131532


Kadın veya Erkek No: 3131532 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Call Center Toptan Satış Müşteri Temsilcisi İstanbul Avrupa Call Center Toptan Satış Müşteri Temsilcisi İstanbul Call Center Toptan Satış Müşteri Temsilcisi Elektrik ve Elektronik Satış Destek Çağrı Merkezi Satış Destek Bilişim Satış


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Çağrı Merkezi Elemanı Ne İş Yapar?

Çağrı merkezi elemanı hizmet veya ürün satışı yapan firmalarda bilgi ve destek vermek için müşteriler ile çözüm odaklı iletişime geçen kişidir.

Firmaların müşteri iletişiminde kritik bir konumdadır. Müşteri sorunlarını ve geri bildirimlerini iyi bir dinleyici olarak dinlemek, müşteri isteklerini tespit etmek ve sorun yaşayan müşterilere çözüm önerileri oluşturmak çağrı merkezi elemanının başlıca görevleridir.

Diksiyonu düzgün, sabırlı, kriz yönetimi konusunda başarılı, pozitif ve kibar yapıdaki kişiler bu meslek grubu için uygundur. Lise mezunu olmak bu alanda çalışmaya başlamak için yeterlidir.

Muciz Güvenlik Sistemleri San. Tic. A. Ş.

Muciz Güvenlik Sistemleri San. Tic. A. Ş.

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Call Center Toptan Satış Müşteri Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?