facebook
  1. Csm Metalurji İmalat San. Ve Mühendislik
  2. Cnc Elek Otomasyon - Montaj Yardımcı Eleman

Cnc Elek Otomasyon - Montaj Yardımcı Eleman

Csm Metalurji İmalat San. Ve Mühendislik

Csm Metalurji İmalat San. Ve Mühendislik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Cnc Elek Otomasyon - Montaj Yardımcı Eleman ilanlarına göz atabilirsiniz.

Csm Metalurji İmalat San. Ve Mühendislik Cnc Elek Otomasyon - Montaj Yardımcı Eleman ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Cnc Elek Otomasyon - Montaj Yardımcı Eleman ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3130635


Kadın veya Erkek 17 - 23 arası No: 3130635 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Cnc Elek Otomasyon - Montaj Yardımcı Eleman İstanbul Avrupa Cnc Elek Otomasyon - Montaj Yardımcı Eleman İstanbul Cnc Elek Otomasyon - Montaj Yardımcı Eleman Demir - Çelik İmalat Çırak Elektrik ve Elektronik İmalat Çırak Makine İmalat Çırak


CNC Operatörü Ne İş Yapar?

Firmalarda üretilen çeşitli ürünlerin kodlarını CNC makinelerine girerek seri üretimi hızlandıran kişilerdir. Cnc operatörü mekanik aksan ve makine parçası üreten fabrikalar için olmazsa olmaz pozisyondadırlar.

Meslek liseleri ve yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları bu teknik bilgi gerektiren mesleğe başlamak için yeterli olacaktır. Her CNC makinesi farklı işlevlere sahip olduğundan CNC operatörlerininde farklı uzmanlık alanları bulunur. CNC freze, CNC Torna gibi makinelere göre farklı unvanlara sahip olabilirler.

Csm Metalurji İmalat San. Ve Mühendislik

Csm Metalurji İmalat San. Ve Mühendislik

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Cnc Elek Otomasyon - Montaj Yardımcı Eleman" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?