1. Mateks İpekçi Makine Tekstil
  2. Cnc Operatörü (Torna Ve Dik İşleme)

Cnc Operatörü (Torna Ve Dik İşleme)

Mateks İpekçi Makine Tekstil

Mateks İpekçi Makine Tekstil firmasının aktif ilanlarına veya diğer Cnc Operatörü (Torna Ve Dik İşleme) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mateks İpekçi Makine Tekstil Cnc Operatörü (Torna Ve Dik İşleme) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Cnc Operatörü (Torna Ve Dik İşleme) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2735504


Kadın veya Erkek 22 - 60 arası No: 2735504 Tam Zamanlı

Cnc Operatörü (Torna Ve Dik İşleme) İstanbul Avrupa Cnc Operatörü (Torna Ve Dik İşleme) İstanbul Cnc Operatörü (Torna Ve Dik İşleme) Makine CNC


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

CNC Operatörü Ne İş Yapar?

Firmalarda üretilen çeşitli ürünlerin kodlarını CNC makinelerine girerek seri üretimi hızlandıran kişilerdir. Cnc operatörü mekanik aksan ve makine parçası üreten fabrikalar için olmazsa olmaz pozisyondadırlar.

Meslek liseleri ve yüksek okulların ilgili bölümlerinden mezun olmaları bu teknik bilgi gerektiren mesleğe başlamak için yeterli olacaktır. Her CNC makinesi farklı işlevlere sahip olduğundan CNC operatörlerininde farklı uzmanlık alanları bulunur. CNC freze, CNC Torna gibi makinelere göre farklı unvanlara sahip olabilirler.

Mateks İpekçi Makine Tekstil

Aradığınız "Cnc Operatörü (Torna Ve Dik İşleme) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?