1. İNKA İnsan Kaynakları
  2. Dağıtım Elemanı- Dönemsel (2 AY

Dağıtım Elemanı- Dönemsel (2 AY

İNKA İnsan Kaynakları

İnka İnsan Kaynakları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Dağıtım Elemanı- Dönemsel (2 Ay ilanlarına göz atabilirsiniz.

İnka İnsan Kaynakları Dağıtım Elemanı- Dönemsel (2 Ay ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Dağıtım Elemanı- Dönemsel (2 Ay ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2741558


Erkek 18 - 28 arası No: 2741558 Dönemsel

Dağıtım Elemanı- Dönemsel (2 Ay İstanbul Anadolu Dağıtım Elemanı- Dönemsel (2 Ay İstanbul Avrupa Dağıtım Elemanı- Dönemsel (2 Ay İstanbul Dağıtım Elemanı- Dönemsel (2 Ay Dağıtım Host Dağıtım Dokümantasyon Host Turizm Organizasyon Host


İNKA İnsan Kaynakları; Türkiye İş Kurumu’nun 31.01.2017 tarih ve 453 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

İNKA İnsan Kaynakları

Aradığınız "Dağıtım Elemanı- Dönemsel (2 Ay" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?