facebook
  1. Yurtiçi Kargo Servisi
  2. DAĞITIM ELEMANI VE KARGO TAKİP GÖREVLİSİ - ZÜMRÜTEVLER ŞUBE

DAĞITIM ELEMANI VE KARGO TAKİP GÖREVLİSİ - ZÜMRÜTEVLER ŞUBE

Yurtiçi Kargo Servisi

Yurtiçi Kargo Servisi firmasının aktif ilanlarına veya diğer Dağıtım Elemanı Ve Kargo Takip Görevlisi - Zümrütevler Şube ilanlarına göz atabilirsiniz.

Yurtiçi Kargo Servisi Dağıtım Elemanı Ve Kargo Takip Görevlisi - Zümrütevler Şube ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Dağıtım Elemanı Ve Kargo Takip Görevlisi - Zümrütevler Şube ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2792765


Kadın veya Erkek No: 2792765 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Dağıtım Elemanı Ve Kargo Takip Görevlisi - Zümrütevler Şube İstanbul Anadolu Dağıtım Elemanı Ve Kargo Takip Görevlisi - Zümrütevler Şube İstanbul Dağıtım Elemanı Ve Kargo Takip Görevlisi - Zümrütevler Şube Lojistik


Kurye Ne İş Yapar?

Dağıtıma hazır olan ürünlerin bir yerden bir yere hasarsız ve kısa sürede nakil etmekle yükümlü kişilerdir. Bir kuryede en çok aranılan özellikler; çalıştığı güzergahı iyi bilmesi, dikkatli ve seri olmasıdır. Kullanım aracı genellikle motorsiklet olarak bilinir ancak lojistik firmalarının tercih ettiği arabalı kuryelerde oldukça yaygındır. İkisinin de amacı; teslim edilecek paketin en kısa sürede doğru adrese eksiksiz ulaştırmaktır.

Yurtiçi Kargo Servisi

Aradığınız "Dağıtım Elemanı Ve Kargo Takip Görevlisi - Zümrütevler Şube" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?