facebook
  1. Profiks Özel Güvenlik
  2. Danışma Görevlisi / Mavera Comfort

Danışma Görevlisi / Mavera Comfort

Profiks Özel Güvenlik

Profiks Özel Güvenlik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Danışma Görevlisi / Mavera Comfort ilanlarına göz atabilirsiniz.

Profiks Özel Güvenlik Danışma Görevlisi / Mavera Comfort ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Danışma Görevlisi / Mavera Comfort ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3049500


Erkek 30 - 50 arası No: 3049500 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

3,150 TL

Danışma Görevlisi / Mavera Comfort İstanbul Avrupa Danışma Görevlisi / Mavera Comfort İstanbul Danışma Görevlisi / Mavera Comfort Danışmanlık Danışma Danışman


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Profiks Özel Güvenlik

Aradığınız "Danışma Görevlisi / Mavera Comfort" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?