facebook
  1. WHİTEMARK TESİS YÖNETİM
  2. Danışma Görevlisi - Sarıyer/ Maden- Özel Okul

Danışma Görevlisi - Sarıyer/ Maden- Özel Okul

WHİTEMARK TESİS YÖNETİM

Whitemark Tesis Yönetim firmasının aktif ilanlarına veya diğer Danışma Görevlisi - Sarıyer / Maden- Özel Okul ilanlarına göz atabilirsiniz.

Whitemark Tesis Yönetim Danışma Görevlisi - Sarıyer / Maden- Özel Okul ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Danışma Görevlisi - Sarıyer / Maden- Özel Okul ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3087009


Erkek 25 - 45 arası No: 3087009 Kişi Sayısı: 4 Tam Zamanlı

Danışma Görevlisi - Sarıyer / Maden- Özel Okul İstanbul Avrupa Danışma Görevlisi - Sarıyer / Maden- Özel Okul İstanbul Danışma Görevlisi - Sarıyer / Maden- Özel Okul Güvenlik Danışma Görevli


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

WHİTEMARK TESİS YÖNETİM

Aradığınız "Danışma Görevlisi - Sarıyer / Maden- Özel Okul" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?