facebook
  1. Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.
  2. Danışma Personeli / Avcılar Ambarlı

Danışma Personeli / Avcılar Ambarlı

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

Tepe Servis Ve Yönetim A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Danışma Personeli / Avcılar Ambarlı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Servis Ve Yönetim A. Ş. Danışma Personeli / Avcılar Ambarlı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Danışma Personeli / Avcılar Ambarlı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3113679


Erkek 21 - 37 arası No: 3113679 Tam Zamanlı

3,468 TL

Danışma Personeli / Avcılar Ambarlı İstanbul Avrupa Danışma Personeli / Avcılar Ambarlı İstanbul Danışma Personeli / Avcılar Ambarlı Danışmanlık Danışma Danışman Güvenlik Danışma Danışman


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Tepe Servis ve Yönetim A.Ş.

Aradığınız "Danışma Personeli / Avcılar Ambarlı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?