facebook
  1. Merci Grup
  2. Danışma Personelleri

Merci Grup firmasının aktif ilanlarına veya diğer Danışma Personelleri ilanlarına göz atabilirsiniz.

Merci Grup Danışma Personelleri ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Danışma Personelleri ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2914842


Kadın veya Erkek 18 - 45 arası No: 2914842 Kişi Sayısı: 22 Tam Zamanlı

3,200 TL

Danışma Personelleri İstanbul Avrupa Danışma Personelleri İstanbul Anadolu Danışma Personelleri İstanbul Danışma Personelleri Danışmanlık Danışma Danışman Eğitim Danışma Danışman Halkla İlişkiler Danışma Danışma Memurluğu Savunma / Güvenlik Danışma Danışman Diğer Danışma Danışma Memurluğu


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Aradığınız "Danışma Personelleri" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?