facebook
  1. Ritüel Kurumsal Hizmetler
  2. Danışma Ve Gözetim Personeli (Bay)

Danışma Ve Gözetim Personeli (Bay)

Ritüel Kurumsal Hizmetler

Ritüel Kurumsal Hizmetler firmasının aktif ilanlarına veya diğer Danışma Ve Gözetim Personeli (Bay) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Ritüel Kurumsal Hizmetler Danışma Ve Gözetim Personeli (Bay) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Danışma Ve Gözetim Personeli (Bay) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2908605


Erkek 25 - 35 arası No: 2908605 Tam Zamanlı

Danışma Ve Gözetim Personeli (Bay) İstanbul Anadolu Danışma Ve Gözetim Personeli (Bay) İstanbul Danışma Ve Gözetim Personeli (Bay) Güvenlik Danışma Danışman


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Ritüel Kurumsal Hizmetler

Aradığınız "Danışma Ve Gözetim Personeli (Bay) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?