facebook
  1. FİRMA ADI GİZLİ
  2. Depo (Elektrik Malzemesi ) Stok Takip Elemanı

Depo (Elektrik Malzemesi ) Stok Takip Elemanı

FİRMA ADI GİZLİ

Firma Adı Gizli firmasının aktif ilanlarına veya diğer Depo (Elektrik Malzemesi) Stok Takip Elemanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Firma Adı Gizli Depo (Elektrik Malzemesi) Stok Takip Elemanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Depo (Elektrik Malzemesi) Stok Takip Elemanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2893442


Erkek 20 - 45 arası No: 2893442 Tam Zamanlı

Depo (Elektrik Malzemesi) Stok Takip Elemanı İstanbul Anadolu Depo (Elektrik Malzemesi) Stok Takip Elemanı İstanbul Depo (Elektrik Malzemesi) Stok Takip Elemanı Üretim Depo


Depo Elemanı Ne İş Yapar?

Depolama ihtiyacı olan firmalar, ürün düzgün teslim alınması, stok kontrolü ve sevkiyat gibi işler için bunları yönetebilecek personel ihtiyacı duyarlar. Depo elemanlarının; dikkatli, dayanıklı, düzenli, esnek çalışma saatlerine uyabilecek olması beklenir. Depo da yer alan ürünlerin belirlenen düzene göre sıralanması, düzenlenmesi, herhangi bir zarara uğramaması depo elemanlarının görevidir.

FİRMA ADI GİZLİ

Aradığınız "Depo (Elektrik Malzemesi) Stok Takip Elemanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?