facebook
  1. Adecco Group
  2. Dönemsel/Günlük Eleman

Dönemsel/Günlük Eleman

Adecco Group

Adecco Group dünyanın önde gelen İK çözümleri şirketidir. Geleceğin herkes için işe yarar çalışma olanakları ile geleceğine inanıyoruz ve her gün 3,5 milyondan fazla adaya ulaşarak kariyer olanakları sağlıyoruz.

60 ülkeden yetenekleri geliştiriyor ve buna uygun isle bir araya getiriyoruz. Bir Fortune Global 500 şirketi olarak, örneklerle liderlik ediyor, ekonomileri besliyor ve daha iyi toplumlar inşa eden ortak bir değer yaratıyoruz.

Kapsayıcılık, girişimcilik ve ekip çalışması kültürümüz, Great Place to Work® - Dünyanın En İyi İşverenleri 2019 listesinde 11 numaraya oy veren 35.000 çalışanımızı güçlendiriyor.

Adecco Group AG'nin merkezi İsviçre Zürih'te bulunur ve SIX İsviçre Borsasında (ADEN) listelenir ve dokuz global lider marka tarafından desteklenir: Adecco, Adia, Badenoch + Clark,General Assembly, Lee Hecht Harrison, Modis, Pontoon, Spring Professional.
Adecco, İşkur'un denetiminde 10.12.2019 tarihli 442 No'lu lisans sahibi özel istihdam bürosudur


Danışmanı olduğumuz şirketlerde günlük olarak çalışıp , bu şirketlerin günlük eleman ihtiyaçları olduğu günlerde çalışabilecek eleman arayışımız bulunmaktadır.

İstenen Yetenek ve Uzmanlıklar

En az Lise mezunu,
Diksiyonu düzgün,
Esnek çalışma saatlerine uyum sağlayabilecek,
Sabırlı, iletişimi iyi düzeyde, insan ilişkileri kuvvetli, çalışkan,
Prezantabl

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3076326


Kadın veya Erkek No: 3076326 Tam Zamanlı

Dönemsel / Günlük Eleman Bursa Dönemsel / Günlük Eleman İstanbul Anadolu Dönemsel / Günlük Eleman İstanbul Avrupa Dönemsel / Günlük Eleman Kocaeli Dönemsel / Günlük Eleman İstanbul Dönemsel / Günlük Eleman Otomotiv Yardımcı


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Adecco Group; Türkiye İş Kurumu’nun 10.12.2019 tarih ve 442 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
Adecco Group

Aradığınız "Dönemsel / Günlük Eleman" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?