1. Hair Center Of Turkey
  2. Emlak Danışmanı / Emlak Satış Uzmanı

Emlak Danışmanı / Emlak Satış Uzmanı

Hair Center Of Turkey

Hair Center Of Turkey firmasının aktif ilanlarına veya diğer Emlak Danışmanı / Emlak Satış Uzmanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Hair Center Of Turkey Emlak Danışmanı / Emlak Satış Uzmanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Emlak Danışmanı / Emlak Satış Uzmanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2637266


Kadın veya Erkek 21 - 45 arası No: 2637266 Tam Zamanlı

Emlak Danışmanı / Emlak Satış Uzmanı İstanbul Avrupa Emlak Danışmanı / Emlak Satış Uzmanı İstanbul Emlak Danışmanı / Emlak Satış Uzmanı Emlak Satış Danışmanı


Benzer Emlak Danışmanı / Emlak Satış Uzmanı İş İlanları

Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Hair Center Of Turkey

Aradığınız "Emlak Danışmanı / Emlak Satış Uzmanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?