facebook

ERYAMAN SAHA SATIŞ TEMSİLCİSİ

Sümer Net Fiber Çözüm Merkezi

Ankara - Etimesgut 22-03-2023
Ş TANIMI

Türkiye’nin yenilikçi Telekom operatörü Turkcell Superonline, bir Turkcell grup şirketidir. Kendi altyapısını kurmak üzere fiber optik yatırımlarına hız kesmeden devam eden Turkcell Superonline, Türkiye’de evlere kadar 1000 Mbps’ye varan hızlarda internet erişimi sağlayan ilk ve tek telekom operatörüdür.Turkcell Superonline SÜMER NET çözüm ortağı olarak sorumlu olduğumuz lokasyonda Fiber İnternet - Turkcell TV - Ev Telefonu - Tablet vb. ürünlerimizin satış, satış sonrası destek, kurulum, arıza vb konularda destek sağlamaktayız.

Saha Satış Temsilcileri Eryaman bölgesinde site ve apartmanlarda stand ve kapıdan kapıya satış tekniğiyle Turkcell Superonline bireysel ürünlerinin tanıtım ve satışını gerçekleştirir.

ERYAMAN, ETİMESGUT, SİNCAN, FATİH, YENİMAHALLE, BATIKENT, KEÇİÖREN civarında ikamet eden adaylar önceliğimizdedir. SERVİS İMKANIMIZ VARDIR.

GENEL NİTELİKLER

Asgari lise mezunu,
Saha Satışı, pazarlama konularında tecrübeye sahip,
İletişim ve ikna becerileri güçlü, planlama ve koordinasyon becerileri gelişmiş, sonuç odaklı, çalışma disiplini ile fark yaratacak,
Diksiyonu düzgün, dış görünüşüne özen gösteren,
Kurduğu ilişkilerde uzun vadeli iş birliğini hedefleyen, müşteri yönetimi ve satış odaklı,
Teknolojiye ilgi duyan, teknolojik gelişmeleri, müşteri ve rekabet bilgilerini yakından takip eden,


YAN VE SOSYAL HAKLAR :
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası+ Çalışan Kampanyaları

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3432388


Kadın veya Erkek 18 - 28 arası No: 3432388 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı
Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur

İlana Eklenilen Konumlar

Haritayı Göster

Satış Temsilcisi Nedir, Ne İş Yapar?

Satış Danışmanı, ürün veya hizmet satışı odaklı kuruluşların temel taşı, markanın müşteriye yansıyan yüzüdür. Bu firmaların başarısında, kârlılığında ve firmanın temsili konusunda önemli rol oynar. Kısaca "müşteri karşısında firmayı, firma karşısında müşteriyi temsil eden kişi" olarak açıklayabiliriz. Satış Danışmanlığı mesleği de diğer meslekler gibi sürekli gelişmeyi ve başarı yolunda ilerlemeyi gerektirir. İyi bir Satış Danışmanı nasıl olmalı sorusuna verilecek en uygun cevap ikna kabiliyeti ...

Sümer Net Fiber Çözüm Merkezi

Aradığınız "Eryaman Saha Satış Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?