facebook
  1. İstanbul İstif Makinaları
  2. Forklift Satış Temsilcisi

İstanbul İstif Makinaları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Forklift Satış Temsilcisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

İstanbul İstif Makinaları Forklift Satış Temsilcisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Forklift Satış Temsilcisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3078468


Kadın veya Erkek 24 - 35 arası No: 3078468 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Forklift Satış Temsilcisi İstanbul Avrupa Forklift Satış Temsilcisi Tekirdağ Forklift Satış Temsilcisi İstanbul Forklift Satış Temsilcisi Otomotiv Satış Satış Danışmanı Makine Satış Satış Temsilcisi


Benzer Forklift Satış Temsilcisi İş İlanları

Forklift Operatörü Ne İş Yapar?

Forklift operatörü, forklift makinesini kullanarak ürünleri güvenli bir şekilde indirme, yükleme ve depolama işini yürüten kişidir. Forkliftin temizliğini, bakım ve kontrolünü yapmak, çalıştığı alanın güvenliğini sağlamak, depoda yapılan periyodik sayımlara katılmak forklift operatörünün sorumluluğundadır.

Forklift operatörü olabilmek için, en az ilkokul mezunu olunmalıdır. Ayrıca planlama ve organizasyon becerisine sahip olan kişiler, bu alanda daha başarılı olacaktır. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurslardan alınacak Forklift Operatörü Belgesiyle mesleğe başlanabilir.

İstanbul İstif Makinaları

Aradığınız "Forklift Satış Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?