facebook
  1. Gürmak Yükleme Ve İstif Mak. San. Tic. Ltd. Şti.
  2. Forklift Servis Teknisyeni (Elektrik - Elektronik)

Forklift Servis Teknisyeni (Elektrik - Elektronik)

Gürmak Yükleme Ve İstif Mak. San. Tic. Ltd. Şti.

Gürmak Yükleme Ve İstif Mak. San. Tic. Ltd. Şti. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Forklift Servis Teknisyeni (Elektrik - Elektronik) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Gürmak Yükleme Ve İstif Mak. San. Tic. Ltd. Şti. Forklift Servis Teknisyeni (Elektrik - Elektronik) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Forklift Servis Teknisyeni (Elektrik - Elektronik) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3279073


Erkek 22 - 35 arası No: 3279073 Tam Zamanlı

Forklift Servis Teknisyeni (Elektrik - Elektronik) Bursa Forklift Servis Teknisyeni (Elektrik - Elektronik) Elektrik ve Elektronik Bakım Onarım Bakım Elemanı


İlana Eklenilen Konumlar
1. Haritayı Göster 2. Haritayı Göster

Forklift Operatörü Ne İş Yapar?

Forklift operatörü, forklift makinesini kullanarak ürünleri güvenli bir şekilde indirme, yükleme ve depolama işini yürüten kişidir. Forkliftin temizliğini, bakım ve kontrolünü yapmak, çalıştığı alanın güvenliğini sağlamak, depoda yapılan periyodik sayımlara katılmak forklift operatörünün sorumluluğundadır.

Forklift operatörü olabilmek için, en az ilkokul mezunu olunmalıdır. Ayrıca planlama ve organizasyon becerisine sahip olan kişiler, bu alanda daha başarılı olacaktır. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurslardan alınacak Forklift Operatörü Belgesiyle mesleğe başlanabilir.

Gürmak Yükleme Ve İstif Mak. San. Tic. Ltd. Şti.

Gürmak Yükleme Ve İstif Mak. San. Tic. Ltd. Şti.

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Forklift Servis Teknisyeni (Elektrik - Elektronik) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?