facebook
  1. Arlift Makina
  2. Forklift Ve İş Makine - Teknik Servis Müdürü

Forklift Ve İş Makine - Teknik Servis Müdürü

Arlift Makina

Arlift Makina firmasının aktif ilanlarına veya diğer Forklift Ve İş Makine - Teknik Servis Müdürü ilanlarına göz atabilirsiniz.

Arlift Makina Forklift Ve İş Makine - Teknik Servis Müdürü ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Forklift Ve İş Makine - Teknik Servis Müdürü ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3056037


Erkek 30 - 50 arası No: 3056037 Tam Zamanlı

Forklift Ve İş Makine - Teknik Servis Müdürü İstanbul Avrupa Forklift Ve İş Makine - Teknik Servis Müdürü İstanbul Forklift Ve İş Makine - Teknik Servis Müdürü Makine Teknik Servis Ustabaşı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Benzer Forklift Ve İş Makine - Teknik Servis Müdürü İş İlanları

Forklift Operatörü Ne İş Yapar?

Forklift operatörü, forklift makinesini kullanarak ürünleri güvenli bir şekilde indirme, yükleme ve depolama işini yürüten kişidir. Forkliftin temizliğini, bakım ve kontrolünü yapmak, çalıştığı alanın güvenliğini sağlamak, depoda yapılan periyodik sayımlara katılmak forklift operatörünün sorumluluğundadır.

Forklift operatörü olabilmek için, en az ilkokul mezunu olunmalıdır. Ayrıca planlama ve organizasyon becerisine sahip olan kişiler, bu alanda daha başarılı olacaktır. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurslardan alınacak Forklift Operatörü Belgesiyle mesleğe başlanabilir.

Aradığınız "Forklift Ve İş Makine - Teknik Servis Müdürü" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?