facebook
  1. Bortaş Grup
  2. Forklift Ve Reach Truck (Rt) Operatörleri

Forklift Ve Reach Truck (Rt) Operatörleri

Bortaş Grup

Bortaş Grup firmasının aktif ilanlarına veya diğer Forklift Ve Reach Truck (Rt) Operatörleri ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bortaş Grup Forklift Ve Reach Truck (Rt) Operatörleri ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Forklift Ve Reach Truck (Rt) Operatörleri ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3087435


Erkek No: 3087435 Kişi Sayısı: 10 Tam Zamanlı

Forklift Ve Reach Truck (Rt) Operatörleri Samsun Forklift Ve Reach Truck (Rt) Operatörleri Lojistik Forklift Operatörü Lojistik Reach Truck Operatörü


Forklift Operatörü Ne İş Yapar?

Forklift operatörü, forklift makinesini kullanarak ürünleri güvenli bir şekilde indirme, yükleme ve depolama işini yürüten kişidir. Forkliftin temizliğini, bakım ve kontrolünü yapmak, çalıştığı alanın güvenliğini sağlamak, depoda yapılan periyodik sayımlara katılmak forklift operatörünün sorumluluğundadır.

Forklift operatörü olabilmek için, en az ilkokul mezunu olunmalıdır. Ayrıca planlama ve organizasyon becerisine sahip olan kişiler, bu alanda daha başarılı olacaktır. Milli Eğitim Bakanlığına bağlı kurslardan alınacak Forklift Operatörü Belgesiyle mesleğe başlanabilir.

Aradığınız "Forklift Ve Reach Truck (Rt) Operatörleri" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?