facebook
  1. İstanbul 34 Gayrimenkul
  2. Gayrimenkul Satış Danışmanı (Arapça,farsça,ingilizce Bilen)

Gayrimenkul Satış Danışmanı (Arapça,farsça,ingilizce Bilen)

İstanbul 34 Gayrimenkul

İstanbul 34 Gayrimenkul firmasının aktif ilanlarına veya diğer Gayrimenkul Satış Danışmanı (Arapça,farsça,ingilizce Bilen) ilanlarına göz atabilirsiniz.

İstanbul 34 Gayrimenkul Gayrimenkul Satış Danışmanı (Arapça,farsça,ingilizce Bilen) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Gayrimenkul Satış Danışmanı (Arapça,farsça,ingilizce Bilen) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3126414


Kadın veya Erkek 24 - 45 arası No: 3126414 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

Gayrimenkul Satış Danışmanı (Arapça,farsça,ingilizce Bilen) İstanbul Avrupa Gayrimenkul Satış Danışmanı (Arapça,farsça,ingilizce Bilen) İstanbul Gayrimenkul Satış Danışmanı (Arapça,farsça,ingilizce Bilen) Gayrimenkul Satış Satış Danışmanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

İstanbul 34 Gayrimenkul

Aradığınız "Gayrimenkul Satış Danışmanı (Arapça,farsça,ingilizce Bilen) " İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?