facebook
  1. Marmara Property Gayrimenkul
  2. Gayrimenkul Satış Elemanları

Marmara Property Gayrimenkul firmasının aktif ilanlarına veya diğer Gayrimenkul Satış Elemanları ilanlarına göz atabilirsiniz.

Marmara Property Gayrimenkul Gayrimenkul Satış Elemanları ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Gayrimenkul Satış Elemanları ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2928993


Kadın 20 - 35 arası No: 2928993 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

Gayrimenkul Satış Elemanları İstanbul Avrupa Gayrimenkul Satış Elemanları İstanbul Gayrimenkul Satış Elemanları Gayrimenkul Satış Danışman


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Marmara Property Gayrimenkul

Aradığınız "Gayrimenkul Satış Elemanları" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?