facebook
  1. Vira Sistem
  2. Gayrimenkul Satış - Pazarlama Temsilcisi

Gayrimenkul Satış - Pazarlama Temsilcisi

Vira Sistem

Vira Sistem firmasının aktif ilanlarına veya diğer Gayrimenkul Satış - Pazarlama Temsilcisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Vira Sistem Gayrimenkul Satış - Pazarlama Temsilcisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Gayrimenkul Satış - Pazarlama Temsilcisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3329158


Kadın veya Erkek 25 - 40 arası No: 3329158 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

5,500 TL

Gayrimenkul Satış - Pazarlama Temsilcisi Ankara Gayrimenkul Satış - Pazarlama Temsilcisi Gayrimenkul Satış Müşteri Temsilcisi


Gayrimenkul Danışmanı Ne İş Yapar?

Gayrimenkullerin alımı, satımı veya kiralanmasında müşteri ile gayrimenkul sahibi arasında iletişimi sağlayan kişilerdir. Emlak danışanları; tecrübesi ile müşterileri yönlendirmesi ve satışa ikna etmesi gerekebildiğinden dışa dönük, güler yüzlü, enerjisi yüksek, müşteri odaklı ve kişisel bakıma özen gösteren çalışanlar olması gerekir. Gayrimenkul danışmanları, inşaat firmaları ile proje bazlı satış ofislerinde çalışabileceği gibi kendi ofisini kurabilir veya freelance çalışabilirler.

Aradığınız "Gayrimenkul Satış - Pazarlama Temsilcisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?