facebook
  1. GRATİS
  2. Genel Başvuru - Engelli

Genel Başvuru - Engelli

Engelli İş İlanı

GRATİS

GENEL NİTELİKLER VE İŞ TANIMI
2009 yılında Sedes Holding bünyesinde kurulan Gratis, Türkiye çapında 650’nin üzerindeki mağazası ile kişisel bakım sektöründe lider konumundadır. “Güzel Bak Kendine” mottosu ile 11 yıldır kişisel bakım sektöründe hizmet veren Gratis, dünyanın önde gelen markaları başta olmak üzere makyaj ürünlerinden cilt bakımına, bebek bakımından temizlik ürünlerine, hijyen ürünlerinden atıştırmalıklara kadar 13 farklı kategoride 8 binden fazla ürün sunmaktadır.

Türkiye’nin en büyük 500 şirketinden biri olan Gratis, kadın çalışan ve kadın yönetici oranları ile ilk 100 şirket arasında yer almaktadır. Gratis’in mağaza kadrolarının tümü kadın çalışanlardan oluşmaktadır. Tüketiciler tarafından ‘aşık olunan marka’ ve ‘kişisel bakım sektörünün 1 numaralı markası’ seçilerek birçok ödül alan Gratis, yenilikçi ve dinamik duruşu, ileri teknolojik alt yapısı ve uzmanlaşmış mağazacılık anlayışı ile birçok ilke imza atarak sektördeki hizmet çıtasını en üst seviyelere taşımaktadır.

Müşteriler, çalışanlar ve tedarikçiler nezdinde en cazip satış kanalı olan Gratis’in amacı; müşterilerine kolay ulaşılabilir, hızlı ve rahat alışveriş imkânı sunarken temel kişisel bakım ihtiyaçlarının yanı sıra heyecan veren yeni markalar ve ürünler ile müşterilerine kişiye özel keyifli bir alışveriş deneyimi sunmaktır.


Tercihen lise mezunu,
Türkiye İş Kurumuna kayıtlı ve yasa gereği engelli kapsamında değerlendirilebilecek,
Engellilik derecesi %40 ve üzeri olup, engelli raporunu sunabilecek,
MS Office programlarını kullanabilen,
Kurum içerisinde yetkinliklerine göre farklı pozisyonlarda değerlendirilebilecek,
Ekip çalışmasına yatkın.


İŞ TANIMI

Levent Genel Merkezimizde uygun pozisyon ve bölümlerde değerlendirmek üzere, “Engelli Personel” arayışımız bulunmaktadır.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2914866


Engelli

Kadın veya Erkek 20 - 38 arası No: 2914866 Tam Zamanlı

Genel Başvuru - Engelli İstanbul Avrupa Genel Başvuru - Engelli İstanbul Genel Başvuru - Engelli Mağazacılık / Perakendecilik Perakende Eleman


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Muhasebe Elemanı Ne İş Yapar?

Muhasebe elemanı, muhasebe departmanlarında görev alan şirket politikaları ve ihtiyaçları doğrultusunda muhasebe işlemlerini gerçekleştiren ara elemanlardır. Mali işlemlerden sorumludurlar. Genellikle şirketlerin ana merkezlerinde görevlendirilirler. Muhasebe elemanları hem çalıştıkları kuruluşun bünyesindeki hem de vergi dairesi ve sosyal sigortalar kurumu gibi devlet kurumlarında çalışanlar ile iletişim halindedirler.

GRATİS

Aradığınız "Genel Başvuru - Engelli" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?