facebook
  1. A101 Yeni Mağazacılık A.Ş.
  2. Genel Başvuru
Türkiye’nin 81 ilinde 10001 marketiyle, vatandaşımıza istihdam sağlayan perakende zincirimiz, dinamik çalışan kadromuzun desteği ile her geçen gün büyümektedir. Ardahan Çıldır’dan Edirne Keşan’a A101 Türkiye’nin her ilçesinde olup, değerli personellerimizin desteği ile müşterilerimize hizmet vermekten gurur duyuyoruz. 2015-2018 yıllarında, Türkiye’nin en çok istihdam yaratan şirketi olan A101 olarak, 2021’de de büyüyen organizasyonumuzla bu istihdamlara devam ediyor olacağız. Bölge Müdürlüklerimize bağlı ofis, depo ve mağazalarımızda tecrübeli veya yetiştirilmek üzere şirketimizde kariyer yapmayı hedefleyen takım arkadaşları arıyoruz.

· En az lise mezunu,
· Vardiyalı çalışma saatlerine ayak uydurabilen,
· İnsan ilişkilerinde başarılı, dikkatli, takım çalışmasına yatkın,
· Aktif, dinamik, sonuç odaklı çalışabilen,
· Müşteri ve hizmet odaklı bir anlayışa sahip,
· Erkek adaylar için askerlik hizmetini tamamlamış,
· Bölge Müdürlüklerimize yakın lokasyonlarda ikamet eden. (Bölge Müdürlükleri aşağıda belirtilmiştir.)

İlanımız "Genel Başvuru" Niteliğindedir. Başvurunuz, gelecekte oluşabilecek iş fırsatları için gizlilik prensiplerimiz içinde saklanacaktır. Niteliklerinize uygun boş pozisyonumuz olması durumunda değerlendirilmeye alınacaktır. Lütfen başvurunuzu yaparken çalışmak istediğiniz bölgeyi ve pozisyonu belirtiniz.

Bölge Müdürlüklerimiz;

Antalya (Döşemealtı, Serik, Sebze-Meyve), Adana, Aksaray, Ankara (Akıncı, Elmadağ, Gölbaşı, Akyurt), Aydın, İstanbul (Bağcılar, Esenyurt, Gaziosmanpaşa, Küçükçekmece, Sarıyer, Kadıköy, Ümraniye, Pendik,Beylükdüzü, Ömerli, E-Ticaret), Balıkesir, Burdur, Bursa (Bursa Gökçeköy, Orhangazi, Stok Dönüşüm), Çorlu, Diyarbakır, Denizli, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Gebze, Giresun, Hatay, İzmir(Kemalpaşa, Menemen, Torbalı), Kahramanmaraş,Kayseri, Konya, Lüleburgaz, Malatya, Manisa,Mersin, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tokat, Tosya, Trabzon, Van, Zonguldak

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3144675


Kadın veya Erkek No: 3144675 Tam Zamanlı

Genel Başvuru Türkiye Geneli Genel Başvuru Mağazacılık / Perakendecilik Perakende


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
Muhasebe Elemanı Ne İş Yapar?

Muhasebe elemanı, muhasebe departmanlarında görev alan şirket politikaları ve ihtiyaçları doğrultusunda muhasebe işlemlerini gerçekleştiren ara elemanlardır. Mali işlemlerden sorumludurlar. Genellikle şirketlerin ana merkezlerinde görevlendirilirler. Muhasebe elemanları hem çalıştıkları kuruluşun bünyesindeki hem de vergi dairesi ve sosyal sigortalar kurumu gibi devlet kurumlarında çalışanlar ile iletişim halindedirler.

A101 Yeni Mağazacılık A.Ş.

Aradığınız "Genel Başvuru" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?