facebook
  1. Vigo Tekstil
  2. Genel Muhasebe Sorumlusu / Yardımcısı (Bağcılar)

Genel Muhasebe Sorumlusu / Yardımcısı (Bağcılar)

Vigo Tekstil

Vigo Tekstil firmasının aktif ilanlarına veya diğer Genel Muhasebe Sorumlusu / Yardımcısı (Bağcılar) ilanlarına göz atabilirsiniz.

Vigo Tekstil Genel Muhasebe Sorumlusu / Yardımcısı (Bağcılar) ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Genel Muhasebe Sorumlusu / Yardımcısı (Bağcılar) ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2904561


Kadın 25 - 40 arası No: 2904561 Tam Zamanlı

Genel Muhasebe Sorumlusu / Yardımcısı (Bağcılar) İstanbul Avrupa Genel Muhasebe Sorumlusu / Yardımcısı (Bağcılar) İstanbul Genel Muhasebe Sorumlusu / Yardımcısı (Bağcılar) Tekstil Muhasebe Sorumlu


Muhasebe Elemanı Ne İş Yapar?

Muhasebe elemanı, muhasebe departmanlarında görev alan şirket politikaları ve ihtiyaçları doğrultusunda muhasebe işlemlerini gerçekleştiren ara elemanlardır. Mali işlemlerden sorumludurlar. Genellikle şirketlerin ana merkezlerinde görevlendirilirler. Muhasebe elemanları hem çalıştıkları kuruluşun bünyesindeki hem de vergi dairesi ve sosyal sigortalar kurumu gibi devlet kurumlarında çalışanlar ile iletişim halindedirler.

Aradığınız "Genel Muhasebe Sorumlusu / Yardımcısı (Bağcılar) " İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?