1. Omuz Omuza Engelsiz İnsan Kaynakları
  2. Genel Muhasebe Uzmanı
ilan-resim

Omuz Omuza Engelsiz İnsan Kaynakları firmasının aktif ilanlarına veya diğer Genel Muhasebe Uzmanı ilanlarına göz atabilirsiniz.

Omuz Omuza Engelsiz İnsan Kaynakları Genel Muhasebe Uzmanı ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Genel Muhasebe Uzmanı ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2752643


Engelli

Kadın veya Erkek 25 - 40 arası No: 2752643 Kişi Sayısı: 3 Tam Zamanlı

Genel Muhasebe Uzmanı Ankara Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul Anadolu Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul Avrupa Genel Muhasebe Uzmanı İzmir Genel Muhasebe Uzmanı Samsun Genel Muhasebe Uzmanı İstanbul Genel Muhasebe Uzmanı Mali Müşavirlik / Muhasebe Muhasebe Uzman


Omuz Omuza Engelsiz İnsan Kaynakları; Türkiye İş Kurumu’nun 14.02.2015 tarih ve 728 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir. 4904 sayılı kanun uyarınca iş arayanlardan ücret alınması yasaktır.
ilan-resim
Muhasebe Elemanı Ne İş Yapar?

Muhasebe elemanı, muhasebe departmanlarında görev alan şirket politikaları ve ihtiyaçları doğrultusunda muhasebe işlemlerini gerçekleştiren ara elemanlardır. Mali işlemlerden sorumludurlar. Genellikle şirketlerin ana merkezlerinde görevlendirilirler. Muhasebe elemanları hem çalıştıkları kuruluşun bünyesindeki hem de vergi dairesi ve sosyal sigortalar kurumu gibi devlet kurumlarında çalışanlar ile iletişim halindedirler.

Omuz Omuza Engelsiz İnsan Kaynakları

Omuz Omuza Engelsiz İnsan Kaynakları

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Genel Muhasebe Uzmanı" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?