facebook
  1. Tepe Savunma Ve Güvenlik
  2. GÜVENLİK GÖREVLİSİ / AVCILAR-ESENYURT- BEYLİKDÜZÜ SERVİSLİ

GÜVENLİK GÖREVLİSİ / AVCILAR-ESENYURT- BEYLİKDÜZÜ SERVİSLİ

Tepe Savunma Ve Güvenlik

Tepe Savunma Ve Güvenlik firmasının aktif ilanlarına veya diğer Güvenlik Görevlisi / Avcılar-Esenyurt- Beylikdüzü Servisli ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Savunma Ve Güvenlik Güvenlik Görevlisi / Avcılar-Esenyurt- Beylikdüzü Servisli ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Güvenlik Görevlisi / Avcılar-Esenyurt- Beylikdüzü Servisli ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3125955


Erkek 22 - 38 arası No: 3125955 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

5,200 TL

Güvenlik Görevlisi / Avcılar-Esenyurt- Beylikdüzü Servisli İstanbul Avrupa Güvenlik Görevlisi / Avcılar-Esenyurt- Beylikdüzü Servisli İstanbul Güvenlik Görevlisi / Avcılar-Esenyurt- Beylikdüzü Servisli Savunma / Güvenlik Güvenlik Eleman Savunma / Güvenlik Güvenlik Görevli Güvenlik Eleman Güvenlik Görevli Güvenlik Memur


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Tepe Savunma Ve Güvenlik

Aradığınız "Güvenlik Görevlisi / Avcılar-Esenyurt- Beylikdüzü Servisli" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?