facebook
  1. Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş.
  2. GÜVENLİK GÖREVLİSİ/ TAKSİM-GÜMÜŞSUYU/OTEL

Tepe Savunma Ve Güvenlik Sistemleri San. A. Ş. firmasının aktif ilanlarına veya diğer Güvenlik Görevlisi / Taksim-Gümüşsuyu / Otel ilanlarına göz atabilirsiniz.

Tepe Savunma Ve Güvenlik Sistemleri San. A. Ş. Güvenlik Görevlisi / Taksim-Gümüşsuyu / Otel ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer Güvenlik Görevlisi / Taksim-Gümüşsuyu / Otel ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 2978007


Kadın 22 - 33 arası No: 2978007 Kişi Sayısı: 2 Tam Zamanlı

3,521 TL

Güvenlik Görevlisi / Taksim-Gümüşsuyu / Otel İstanbul Avrupa Güvenlik Görevlisi / Taksim-Gümüşsuyu / Otel İstanbul Güvenlik Görevlisi / Taksim-Gümüşsuyu / Otel Savunma / Güvenlik Güvenlik Eleman Güvenlik Personel


Güvenlik Görevlisi Ne İş Yapar?

Görevlendirildiği ortamda can ve mal güvenliğini sağlayan, huzuru sağlamak için gözetim, denetim ve kontrol yapmak yetkisi olan kişi. Güvenlik görevlileri gerekirse iş yeri, bina ve tesislerde güvenliği sağlamak için fiziki ve teknik imkanları kullanabilir ve silah taşıma yetkisine sahip olabilir.

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş.

Tepe Savunma ve Güvenlik Sistemleri San. A.Ş.

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "Güvenlik Görevlisi / Taksim-Gümüşsuyu / Otel" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?