facebook
  1. Keremoğlu Su Armatürleri
  2. İhracat Satış Sorumlusu

Keremoğlu Su Armatürleri firmasının aktif ilanlarına veya diğer İhracat Satış Sorumlusu ilanlarına göz atabilirsiniz.

Keremoğlu Su Armatürleri İhracat Satış Sorumlusu ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer İhracat Satış Sorumlusu ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3206513


Erkek 25 - 45 arası No: 3206513 Tam Zamanlı

İhracat Satış Sorumlusu İstanbul Avrupa İhracat Satış Sorumlusu İstanbul İhracat Satış Sorumlusu Yapı Malzemeleri Dış Ticaret Satış TemsilcisiFirmanın Aydınlatma Metni

Eleman.Net portalı üzerinde yer alan sayfamız nezdinde ve iş ilanlarımız çerçevesinde KEREMOĞLU SU ARMATÜRLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.(Şirket) veri sorumlusu sıfatına haizdir.

... Detaylı Bilgi

Firmanın Aydınlatma Metni

Eleman.Net portalı üzerinde yer alan sayfamız nezdinde ve iş ilanlarımız çerçevesinde KEREMOĞLU SU ARMATÜRLERİ SAN. VE TİC. LTD. ŞTİ.(Şirket) veri sorumlusu sıfatına haizdir.

Eleman.Net üzerinde adaylar tarafından paylaşılan veya Şirket tarafından konulan ilanlar sonucunda adaylar tarafından gönderilen CV ve özgeçmişler yolu ile Şirket tarafından otomatik yollarla kişisel veri işleme faaliyeti yapılmaktadır. İşlenen kişisel veriler; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Kanun’u (“Kanun”) uyarınca Şirketimiz otomatik sistemleri veya fiziksel ortamlarında, tarafınızla iş ilişkisi kurulabilmesi, personel temini ve iş süreçlerinin yönetilmesi amaçlarıyla işlenecektir. Kişisel veriler Kanunun 5. Maddesi uyarınca sözleşmenin kurulabilmesi ve ifası için gerekli olması, adayların verilerinin iş bulmak amacı ile alenileştirilmesi ve adayların rızaları ile gönderdikleri CV veya özgeçmişlerde yer alan verilerin kapsamı çerçevesinde gönderilen veriler kategorilerinde işlenecek olup, tarafınızla iş ilişkisi kurulamaması bu verileriniz imha edilecektir. Kanun’un 11. maddesinde yer alan haklara sahip olduğunuzu ve bu madde kapsamında Şirketimize başvuruda bulunabileceğinizi hatırlatırız.

Tarafınızca paylaşılan kişisel veriler, bildirdiğiniz referanslarınızla paylaşılacak ve iletişim sonucunda iş hayatı geçmişiniz hakkında bilgi edinilmesine ve geçmiş taraması yapılmasına olanak sağlayacaktır. Başvurunuz kapsamında vermiş olduğunuz referanslar bakımından, referanslarınıza ilişkin kişisel verilerin hukuka uygun olarak alındığını ve Şirketimizle paylaşıldığını taahhüt etmektesiniz. Referans araştırması kapsamında tarafınızca Şirketimize verilen kişisel veriler bakımından herhangi bir hukuka aykırılık tespit edilmesi veya Şirketimiz nezdinde herhangi bir zararın meydana gelmesi halinde sorumlu olduğunuzu hatırlatırız. İlaveten, bilgilerin hatalı olması nedeniyle, referans araştırması sürecinde Şirket'in bir zarara uğraması halinde bu zarar sorumluluğunun sizin üzerinizde olduğunu hatırlatırız.

İlana Eklenilen Konumlar
1. Haritayı Göster 2. Haritayı Göster

Keremoğlu Su Armatürleri

Aradığınız "İhracat Satış Sorumlusu" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?