facebook
  1. Özer Makina
  2. İmalat Müdürü Makina Mühendisi

İmalat Müdürü Makina Mühendisi

Özer Makina

Özer Makina firmasının aktif ilanlarına veya diğer İmalat Müdürü Makina Mühendisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Özer Makina İmalat Müdürü Makina Mühendisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer İmalat Müdürü Makina Mühendisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3207523


Kadın veya Erkek No: 3207523 Tam Zamanlı

İmalat Müdürü Makina Mühendisi İstanbul Avrupa İmalat Müdürü Makina Mühendisi İstanbul İmalat Müdürü Makina Mühendisi İmalat Makine Mühendis


Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Aradığınız "İmalat Müdürü Makina Mühendisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?