facebook
  1. Pamtek Metal Endüstriyel Ürünler
  2. İmalat Mühendisi Üretim Sorumlusu

Pamtek Metal Endüstriyel Ürünler firmasının aktif ilanlarına veya diğer İmalat Mühendisi Üretim Sorumlusu ilanlarına göz atabilirsiniz.

Pamtek Metal Endüstriyel Ürünler İmalat Mühendisi Üretim Sorumlusu ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer İmalat Mühendisi Üretim Sorumlusu ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3315265


Erkek 22 - 35 arası No: 3315265 Tam Zamanlı

İmalat Mühendisi Üretim Sorumlusu İstanbul Avrupa İmalat Mühendisi Üretim Sorumlusu İstanbul İmalat Mühendisi Üretim Sorumlusu Üretim Metal Üretim Mühendisi


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Mobilya Ustası Ne İş Yapar?

Genellikle ahşap veya ahşap türevi (mdf, sunta, vb) malzemelerden masa, sandalye, mutfak dolabı, portmanto, vb. şeylerin üretimini yapan ve bu konuda ustalaşmış/uzmanlaşmış kişilere mobilya ustası denir.

Üretilecek ürünün tasarım, ölçü, renk, vb. bilgilerini aldıktan sonra tercih edilen malzeme/ham maddeye göre mobilya imalatını yapar. Üretimden sonra gerektiği hallerde montajı da yaptıktan sonra işi teslim eder.

Mobilya ustası olmak için çeşitli lise ve ön lisans eğitim programları bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çıraklıktan başlayan bir iş tecrübesiyle zaman içinde de ustalığa ulaşabilmektedirler.

Pamtek Metal Endüstriyel Ürünler

Pamtek Metal Endüstriyel Ürünler

Firmanın Tüm İlanları Firmayı Favorilerime Ekle

Aradığınız "İmalat Mühendisi Üretim Sorumlusu" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?