facebook
  1. Mirbir Yalıtım
  2. İnşaat Teknikeri / İnşaat Mühendisi

İnşaat Teknikeri / İnşaat Mühendisi

Mirbir Yalıtım

Mirbir Yalıtım firmasının aktif ilanlarına veya diğer İnşaat Teknikeri / İnşaat Mühendisi ilanlarına göz atabilirsiniz.

Mirbir Yalıtım İnşaat Teknikeri / İnşaat Mühendisi ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer İnşaat Teknikeri / İnşaat Mühendisi ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3330544


Kadın veya Erkek 29 - 45 arası No: 3330544 Tam Zamanlı

İnşaat Teknikeri / İnşaat Mühendisi İstanbul Anadolu İnşaat Teknikeri / İnşaat Mühendisi İstanbul İnşaat Teknikeri / İnşaat Mühendisi İnşaat Teknik Tekniker


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

İnşaat Mühendisi Ne İş Yapar?

İnşaat projelerini planlayan, yürüten, geliştiren, denetimini yapan, projede yer alan ekibin eğitimini yapan kişilerdir. Çizimi hazır olan projelerin işletme inşaat standartlarına uygunluğunu kontrol etme yetkisi inşaat mühendislerine aittir. İnşaat mühendislerinin sayısal zekası, fiziği, matematiği ve ekonomi bilgisinin kuvvetli olması beklenir.


İnşaat mühendisi yapıların plan ve proje yapımı ile ilgilenen kişidir. Tüm köprü, yol, baraj, kanalizasyon ve apartman yapımlarında inşaat mühendisine ihtiyaç duyulur. İnşaatı yapan ya da gerekli gördüğü durumlarda yıkan inşaat mühendisi, inşaatta kullanılacak malzemeleri de belirler ve o malzemelerin maliyetlerini hesaplar. Projenin sorunsuz ve zamanında tamamlanmasına yardımcı olur.

Takım çalışması ve yönetimine yatkın olması aranan kişilik özelliklerindendir. İnşaat mühendisi olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

Mirbir Yalıtım

Aradığınız "İnşaat Teknikeri / İnşaat Mühendisi" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?