facebook
  1. Nefesim Mühendislik
  2. İnşaat Teknikeri / İnşaat Teknisyeni

İnşaat Teknikeri / İnşaat Teknisyeni

Nefesim Mühendislik

ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞI LİSANSLI FİRMALARIMIZ BÜNYESİNDE ÇALIŞAN TEKNİK PERSONELLERE EK OLARAK İSTİHDAM EDİLMEK ÜZERE İNŞAAT TEKNİKERİ veya İNŞAAT TEKNİSYENİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

1-MESLEK LİSELERİNİN YADA MESLEK YÜKSEK OKULLARININ İLGİLİ İNŞAAT BÖLÜMLERİNDEN MEZUN
2-EN AZ B SINIFI EHLİYET SAHİBİ
3-AKTİF ARAÇA KULLANAN

ŞANTİYELERDEN TAZE BETON NUMUNESİ ALABİLECEK EKİP ARKADAŞLARI ARAMAKTAYIZ

ŞEHİR DIŞINDAN OLACAK BAŞVURULAR İÇİN İNŞAATI DEVAM EDEN BÜYÜK İNŞAAT ŞANTİYESİNDE ÇALIŞMA, BARINMA KALACAK YER VE YEMEK İHTİYACI KARŞILANACAKTIR.

İSTANBUL ŞEHİR İÇİNDEN BAŞVURULARDA İSE ŞİRKET MERKEZİ SULTANGAZİ BÖLGESİNE YAKIN veya ULAŞIMI KOLAY OLAN BÖLGELERDE İKAMET EDEN BAŞVURU SAHİPLERİ TERCİH EDİLECEKTİR

İNŞAAT TEKNİKERİ veya İNŞAAT TEKNİSYENİ ÇALIŞMA ARKADAŞLARI ALINACAKTIR.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3068367


Kadın veya Erkek 18 - 35 arası No: 3068367 Kişi Sayısı: 5 Tam Zamanlı

İnşaat Teknikeri / İnşaat Teknisyeni İstanbul Avrupa İnşaat Teknikeri / İnşaat Teknisyeni İstanbul İnşaat Teknikeri / İnşaat Teknisyeni İnşaat Tekniker İnşaat Teknisyen İnşaat Laboratuvar Tekniker Mühendislik İnşaat Tekniker Mühendislik İnşaat Teknisyen


İletişim Bilgileri

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Bilgileri göremiyorsanız sayfayı yenileyiniz

Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur
İnşaat Mühendisi Ne İş Yapar?

İnşaat projelerini planlayan, yürüten, geliştiren, denetimini yapan, projede yer alan ekibin eğitimini yapan kişilerdir. Çizimi hazır olan projelerin işletme inşaat standartlarına uygunluğunu kontrol etme yetkisi inşaat mühendislerine aittir. İnşaat mühendislerinin sayısal zekası, fiziği, matematiği ve ekonomi bilgisinin kuvvetli olması beklenir.


İnşaat mühendisi yapıların plan ve proje yapımı ile ilgilenen kişidir. Tüm köprü, yol, baraj, kanalizasyon ve apartman yapımlarında inşaat mühendisine ihtiyaç duyulur. İnşaatı yapan ya da gerekli gördüğü durumlarda yıkan inşaat mühendisi, inşaatta kullanılacak malzemeleri de belirler ve o malzemelerin maliyetlerini hesaplar. Projenin sorunsuz ve zamanında tamamlanmasına yardımcı olur.

Takım çalışması ve yönetimine yatkın olması aranan kişilik özelliklerindendir. İnşaat mühendisi olabilmek için üniversitelerin 4 yıllık İnşaat Mühendisliği bölümünden mezun olmak gerekmektedir.

Nefesim Mühendislik

Aradığınız "İnşaat Teknikeri / İnşaat Teknisyeni" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?