facebook
  1. Bortaş Grup
  2. İnsan Kaynakları Operasyon Sorumlusu

İnsan Kaynakları Operasyon Sorumlusu

Bortaş Grup

Bortaş Grup firmasının aktif ilanlarına veya diğer İnsan Kaynakları Operasyon Sorumlusu ilanlarına göz atabilirsiniz.

Bortaş Grup İnsan Kaynakları Operasyon Sorumlusu ilanı için başvuru süresi dolmuştur.

Diğer İnsan Kaynakları Operasyon Sorumlusu ilanlarını inceleyebilirsiniz veya iş ilanları sayfasından tüm iş ilanlarına ulaşabilirsiniz.

Benzer İş İlanlarını Görüntüle Özgeçmiş Oluştur

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3196008


Kadın veya Erkek No: 3196008 Tam Zamanlı

6,000 TL

İnsan Kaynakları Operasyon Sorumlusu İstanbul Avrupa İnsan Kaynakları Operasyon Sorumlusu İstanbul İnsan Kaynakları Operasyon Sorumlusu Danışmanlık İnsan Kaynakları Personel Danışmanlık Operasyon Personel Lojistik İnsan Kaynakları Operasyon Elemanı E-Ticaret İnsan Kaynakları Operasyon Elemanı


İlana Eklenilen Konumlar
Haritayı Göster

Benzer İnsan Kaynakları Operasyon Sorumlusu İş İlanları

İnsan Kaynakları Uzmanı Ne İş Yapar?

İnsan kaynakları uzmanı, şirket çalışanlarıyla ilgili sorunların çözümüyle ilgilenen, işe alım ve işten çıkarma gibi görevleri yürüten kişidir.

İşe alım sürecini yönetmek, özlük işleri yönetimi, bordro hazırlamak, performans değerlendirmesi yapmak, eğitimler düzenlemek ve bunların takibini yapmak, izinlerin ve mesai saatlerinin yönetilmesi, işten ayrılanların ve çıkarılanların yönetilmesi temel görev tanımlarıdır.

Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmek, işe alım süreçlerinin nasıl ilerlediğini bilmek, eğitim verebilmek ve sunum yapabilmek insan kaynakları uzmanında bulunması gereken niteliklerdendir.

İnsan kaynakları uzmanı olabilmek için üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat, Sosyoloji ve Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Aradığınız "İnsan Kaynakları Operasyon Sorumlusu" İlanını Hemen Bulun!

350 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?