facebook
  1. Firma Adı Gizli
  2. İnsan Kaynakları Stajyeri

İnsan Kaynakları Stajyeri

Firma Adı Gizli

Türkiye genelinde lojistik ve taşımacılık sektöründe faaliyet göstermekte olan şirketimizin İstanbul'da bulunan Genel Merkezi’nde İnsan Kaynakları Departmanı’nda görevlendirilmek üzere stajyer arayışımız bulunmaktadır.- Üniversitelerin ilgili bölümlerinin 3. veya 4. sınıf öğrencisi veya yeni mezun,
- Excel kullanabilen,
- İnsan Kaynakaları alanında kariyer hedefleyen,
- Kendini bu alanda geliştirmek isteyen,
- Öğrenmeye, gelişime istekli,


İnsan Kaynakları genel fonksiyonlarında görev alınacaktır. Staj süresince yol ücreti ve yemek şirketimiz tarafından karşılanacaktır.

Eleman.net'te yayınlanmaktadır. İlan No: 3077943


Kadın veya Erkek No: 3077943 Tam Zamanlı

İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul Avrupa İnsan Kaynakları Stajyeri İstanbul İnsan Kaynakları Stajyeri İnsan Kaynakları Stajyer


Bu ilana sadece online başvuru yapabilirsiniz!
Benzer İlanlar
İş Ara
Başvuru Yap veya Hızlı Özgeçmiş Oluştur

Benzer İnsan Kaynakları Stajyeri İş İlanları

İnsan Kaynakları Uzmanı Ne İş Yapar?

İnsan kaynakları uzmanı, şirket çalışanlarıyla ilgili sorunların çözümüyle ilgilenen, işe alım ve işten çıkarma gibi görevleri yürüten kişidir.

İşe alım sürecini yönetmek, özlük işleri yönetimi, bordro hazırlamak, performans değerlendirmesi yapmak, eğitimler düzenlemek ve bunların takibini yapmak, izinlerin ve mesai saatlerinin yönetilmesi, işten ayrılanların ve çıkarılanların yönetilmesi temel görev tanımlarıdır.

Microsoft Office programlarını aktif olarak kullanabilmek, işe alım süreçlerinin nasıl ilerlediğini bilmek, eğitim verebilmek ve sunum yapabilmek insan kaynakları uzmanında bulunması gereken niteliklerdendir.

İnsan kaynakları uzmanı olabilmek için üniversitelerin dört yıllık eğitim veren İnsan Kaynakları, İşletme, İktisat, Sosyoloji ve Çalışma Ekonomisi bölümlerinden mezun olmak gerekmektedir.

Aradığınız "İnsan Kaynakları Stajyeri" İlanını Hemen Bulun!

300 Bin firma ve 20 Bin aktif iş ilanı ile her sektörden iş ilanı Eleman.net'te. Hemen özgeçmişinizi oluşturun, ilanları inceleyin, başvurunuzu yapın ve aradığınız işe ulaşın.

Hemen Özgeçmiş Oluştur
eleman.net appicon
Yeni iş fırsatları, başvuru durumu ve firmadan gelen mesajlardan haberdar olmak ister misiniz?